Новини для українців всього свту

Monday, May. 17, 2021

Якою бачимо Україну після ознайомлення зі списком впливових людей?

Автор:

|

Жовтень 04, 2012

|

Рубрика:

У часописі «Кореспондент» був опублікований список «Топ-100 впливових українців». Наведений у виданні перелік умовно можна поділити на кілька категорій. Так, маємо: політиків (36), урядовців (9), підприємців, які, правдоподібно, належать до дуже багатих людей (33), жінок (11), діячів культури (8), церковних діячів (4), спортсменів (4), журналістів (4), правозахисників (1), науковців (1), суспільних діячів (1). Зарахування до цього списку породжує багато запитань.

Автор цих рядків, який також включений до «Топ-100», не має наміру аналізувати чи коментувати цей перелік. Узявши до уваги його склад, хотів би радше дізнатися, як до списку ставляться шановні читачі. Тому прошу вас замислитися та по змозі відповісти на нижчеподані запитання.

Якщо серед перелічених осіб є так багато задіяних у політичному та фінансовому секторі людей, то в чому полягає їхній вплив? На кого вони впливають? За допомогою яких засобів відбувається цей вплив? Чи вплив, про який іде мова, відбувається природним шляхом, чи керований штучно? Що означає впливати: керувати суспільним життям чи давати суспільству приклад, як розвивати свої таланти? Чи впливати означає розвивати духовні цінності? Чому між сотнею людей, визнаних впливовими, є тільки один десяток жінок? Чи справді жінки не мають впливу в Україні? Чому між церковними людьми є тільки представники Київської традиції? Якщо між впливовими людьми є тільки один науковець, що це означає для суспільного життя? Чому серед впливових людей так мало діячів культури? Який маємо образ України після ознайомлення зі списком впливових людей?

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply