Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Як школярі медалі міжнародної олімпіади з інформатики збирали

Автор:

|

Вересень 27, 2018

|

Рубрика:

Як школярі медалі міжнародної олімпіади з інформатики збирали

Одна золота, дві срібних та одна бронзова медалі — такі результати українців на Міжнародній олімпіаді з інформатики. Змагання в японському місті Цукуба тривали тиждень, оскільки учасники мали виконати завдання у два тури. Усі четверо учасників від України повернулися додому з медалями. Востаннє такі результати в українців були 2006 року.
Родина Данила Смельського, який додому повернувся із золотою медаллю, розповідає: «Інколи вночі не спав чи спав по п’ять-шість годин. Перекушував і потім знову плідно готувався до олімпіади». «Оскільки у нас різниця в часі, доводилося вставати вночі і починати змагання о третій ночі. Тривало усе годин зо п’ять, були різні задачі», — розповідає переможець.
Для Данила це — остання шкільна олімпіада Міжнародного рівня, бо він уже першокурсник Київського національного університету. Там продовжить удосконалювати свої знання у царині програмування. А от срібні призери Софія Мельник і Назарій Деньга — у випускних класах коледжу. «Я дуже щаслива, тому що вперше поїхала на цю олімпіаду в 9-му класі і дуже рада, що взяла якусь медаль, а тим більше срібну», — ділиться враженнями Софія. «Я дуже рада і дуже щаслива. Ми дуже довго до цього йшли», — каже Наталія Деньга, мати призера.
Загалом у цьогорічній олімпіаді брали участь 335 юних програмістів із 87 країн світу. «Тут немає вікового розподілу. Тобто, найстаршим може бути учень, який навчається в школі й якому виповнився 21 рік. А в нас — дівчинка 15-16 років. При цьому, наші школярі змогли гарно виступити й обіграти такі знані держави, як Японія, Велика Британія, Німеччина», — коментує результати змагань Валентин Мельник, вчитель інформатики Кременчуцького педагогічного коледжу.

Евеліна Михайленко, «5 канал»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply