Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Визнати смерть гірника вбивством!

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Визнати смерть гірника вбивством!

У Донецьку міліція розгромила наметове містечко «чорнобильців», але 29 із них продовжують голодувати на місці знесених наметів. Про це повідомив Володимир Деркач, член ініціативної групи протестувальників.

Унаслідок цієї акції правоохоронців загинув голодуючий Геннадій Конопльов.

Протестувальники подали заяву в прокуратуру Донецької області з вимогою кваліфікувати смерть пана Конопльова як убивство й порушити карну справу за цією статтею. Про це повідомив Едуард Капустін, представник ініціативної групи голодувальників.

Загиблий у Донецьку «чорнобилець» був членом партії «Батьківщина», розповів Михайло Волинець, депутат Верховної Ради України. «Затоптали шахтаря Геннадія Конопльова, який був головою ветеранської організації учасників і дітей війни у місті Родинському, а також членом партії «Батьківщина», — повідомив нардеп.

У прес-службі Міністерства з надзвичайних ситуацій (МНС) зазначають, що загиблий Конопльов звертався 26 листопада, о 12.30, по лікарську допомогу до медиків, що чергували біля будівлі Пенсійного фонду, із приводу болю в грудях, про що було зроблено відповідний запис у журналі. «Чоловікові було поставлено діагноз «ішемічна хвороба серця з ознаками стенокардії» та запропоновано шпиталізацію, від якої він відмовився», — підкреслюють у прес-службі МНС.

На місці знесеного намету священик Української православної церкви Київського патріархату о. Сергій відслужив панахиду «за безневинно вбитим» учасником голодування Геннадієм Конопльовим.

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply