Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Виявляти плагіат у роботах Шкарлета визнали протиправним

Автор:

|

Травень 09, 2021

|

Рубрика:

Виявляти плагіат у роботах Шкарлета визнали протиправним
Сергій Шкарлет

Скандально відомий Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) визнав протиправними дії Комітету з питань етики Національної аґенції зі забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) щодо констатації плагіату в наукових роботах Сергія Шкарлета, міністра освіти України. «За моїм позовом проти НАЗЯВО схвалили рішення про незаконність дій Комітету з питань етики. Як і обіцяв, у судовому порядку захистив своє ім’я як науковця, котрий ніколи не займався плагіатом», — похизувався керівник українського освітнього відомства.
За його словами, «на якийсь час Комітет з питань етики НАЗЯВО перетворився на інструмент маніпуляцій». «Переконаний, що така практика має бути викорінена. Рішення про наявність чи відсутність плагіату в роботах українських вчених має ухвалюватися винятково в межах чинного законодавства, уповноваженими структурами і тільки на підставі доведених фактів. Наразі вважаю цю історію вичерпаною», — наголосив він.
4 червня 2020-го, через добу після появи інформації про кандидатуру Шкарлета на посаду міністра освіти, на сайті помилок і фальсифікації в наукових дослідженнях опублікували інформацію про плагіат у його монографії. Автор статті стверджує, що в монографії використано цілі блоки тексту, який було опубліковано на три роки раніше. При цьому посилань у роботі Шкарлета на цю наукову працю немає. А от Павла Вовка, голову ОАСК, українські правоохоронці оголосили в розшук, а його брата Юрія Зонтова заарештували за хабарництво.
Як повідомляв «Міст», Зеленський ігнорує обіцянку про «нові обличчя».

Андрій Стець, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply