Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 29, 2022

Видавництво «Ранок» відкрило доступ до електронної версії всіх підручників

Автор:

|

Вересень 13, 2018

|

Рубрика:

Видавництво «Ранок» відкрило доступ до електронної версії всіх підручників

На офіційному сайті видавництва «Ранок» (http://ranok.com.ua) розмістили електронні версії 18-х підручників для 1-го класу за програмою нової української школи та 25 підручників для 10-го класу. Всі підручники мають гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України». Школярі й учителі можуть безкоштовно використовувати електронні версії цих підручників.
На офіційному інтернет-ресурсі видавництва електронні версії підручників подані у форматі PDF. Їх можна скопіювати як на комп’ютер або планшет, так і на смартфон. Також електронні версії підручників і додаткові матеріали до них розміщено на освітньому ресурсі «Інтерактивна школа» (http://interactive.ranok.com.ua).
«Ми випускаємо всі підручники з додатковими навчальними матеріалами: безкоштовними он-лайн-тестами, навчальними презентаціями, відеороликами тощо. Вони також розміщені на нашому ресурсі», — розповів Віктор Круглов, генеральний директор видавництва «Ранок».
Цього року за ініціативою МОН видавництво «Ранок» у співпраці з компанією EdPro працювало над створенням восьми електронних інтерактивних підручників для 1, 5 і 10 класів. Це — «Я досліджую світ», «Мистецтво», «Математика» для 1-го класу, «Вступ до історії» та «Природознавство» для 5-го класу та «Біологія» для 10-го класу. Підручники з інтерактивними тестами, навчальними іграми, 3D-моделями, доповненою реальністю є повноцінними навчальними посібниками, в яких теоретичний матеріал підкріплено цікавими мультимедійними додатками. Це допомагає вчителеві провести захопливий урок, підвищує мотивацію учнів до навчання.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply