Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

В’язень-довічник став учнем львівської школи

Автор:

|

Листопад 22, 2021

|

Рубрика:

В’язень-довічник став учнем львівської школи
Учні-в’язні під час уроку

Довічно ув’язнений Олександр М., який відбуває покарання у львівському слідчому ізоляторі (СІЗО), став учнем 10-В класу львівської загальноосвітньої школи № 55. Він захотів продовжити навчання й отримати атестат про середню освіту, бо до того, як потрапив за ґрати, школи не закінчив. Про це розповіли у Львівській установі виконання покарань № 19.
Олександрові — 49 років, із них уже більше 20 літ він провів у в’язниці. Чоловік засуджений до довічного ув’язнення. Цього року Олександр М., захотів отримати атестат і базову середню освіту. Тож написав заяву на вступ до школи і його офіційно зарахували до 10-го класу.
Навчання відбувається у в’язниці. До засудженого щодня приходять учителі та проводять уроки. Також Олександр отримує домашнє завдання та писатиме контрольні роботи. Додамо, що у Львівському СІЗО утримують 17 довічно ув’язнених.
А львівська школа № 55 співпрацює з цим закладом і Личаківською колонією. Шестеро вчителів із різних предметів щодня проводять уроки для неповнолітніх в’язнів. Зараз у тюремній школі навчаються шестеро неповнолітніх. Один із них — Микола О. — торік успішно здав ЗНО та вступив до Львівського кооперативного коледжу економіки і права на факультет правознавства. Тепер навчається заочно на другому курсі.
Як повідомляв «Міст», без християнської етики будуть нові в’язниці.

Марта Когут, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply