Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

«Всеукраїнська школа онлайн» тепер доступна в застосунку

Автор:

|

Червень 13, 2021

|

Рубрика:

«Всеукраїнська школа онлайн» тепер доступна в застосунку

Міністерство цифрової трансформації України запустило «Всеукраїнську школу онлайн» у мобільному додатку. Про це розповіла Валерія Іона, заступниця голови відомства. «89 % учнів для дистанційного навчання використовують смартфони, і тепер школярі 5-11 класів зможуть навчатися у зручному форматі», — зазначила вона. Застосунок доступний для операційної системи Android, його можна безкоштовно стягнути в Play Market від Google та AppGallery від Huawei. Незабаром додаток вийде і для користувачів iOS.
Своєю чергою, стільникові оператори Lifecell, Vodafone і Kyivstar забезпечать користувачам «Всеукраїнської школи онлайн» безкоштовний доступ до мобільного Інтернету. За словами Анни Сидорук, керівниці проєкту, навчальний контент у «Всеукраїнській школі онлайн» повністю відповідає державному стандарту, але при цьому поданий у вигляді коротких, креативних відеоуроків, цікавих тестів, матеріалів і конспектів. «У додатку «Всеукраїнська школа онлайн» ви побачите, до прикладу, битви або історичні події в 3D-форматі, Instagram Юлія Цезаря, також зможете вивчати географію, подорожуючи з Маленьким принцом по різних планетах», — пообіцяла вона.
Кожен урок відповідає основним принципам інклюзивності навчання, і незабаром на платформі з’являться аудіодоріжки для дітей із порушеннями зору. Наразі у «Всеукраїнської школи онлайн» налічують 170 тис. користувачів, серед яких — 126 тис. учнів, 36 тис. вчителів і 8 тис. слухачів. Водночас, 6 тис. учнів платформи — діти з тимчасово окупованих територій.
Як повідомляв «Міст», МОН репрезентувало оновлену «Всеукраїнську школу онлайн».

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply