Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 23, 2021

Волонтерів б’ють!

Автор:

|

Травень 04, 2012

|

Рубрика:

Волонтерів б’ють!

У місті Костянтинівці (Донецька область України) невідомий чоловік побив трьох американців — волонтерів Корпусу миру. Інцидент стався 28 квітня в диско-барі «Трізонія» на бульварі Космонавтів. Постраждалі разом із працівником Посольства США відвідали районний відділ міліції, де відбули процесуальні процедури, за результатами яких буде ухвалене правове рішення про кваліфікацію події.

У Костянтинівку іноземці приїхали на баскетбольну гру в складі збірної волонтерів-американців із Корпусу миру. «Після перемоги над командою Костянтинівки іноземці пішли в місцевий нічний клуб. Там до їхнього столика підійшов якийсь бритоголовий хлопець і почав жебракувати: мовляв, дайте 50 грн, америкоси, ви ж — багаті. Ті, сміючись, відмахувалися від прохача й невдовзі вже перестали звертати увагу на настирливого молодика», — розповів про інцидент еколог Володимир Березін.

«Усе відбулося протягом хвилини. Вибравши момент, хлопець ударив волонтера Робінсона в ніс. Американець упав увесь у крові. Йому на допомогу кинувся Бредді, але й він упав, знепритомнівши, від удару ногою в обличчя. До них кинувся третій, та й тому дісталося… Молодик спритно зник, а друзі постраждалих викликали «швидку допомогу» та відвезли їх у травмпункт міської лікарні № 5», — уточнив п. Березін. Як стало відомо, працівники міліції вже вилучили записи камер відеоспостереження, розміщені в нічному клубі, і працюють із записами. Проводиться розслідування події.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply