Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 5, 2021

В Україні змінилися правила усиновлення дітей

Автор:

|

Червень 06, 2021

|

Рубрика:

В Україні змінилися правила усиновлення дітей

Український уряд вніс зміни в правила усиновлення дітей в Україні. Про це повідомив Денис Шмигаль. Новації набудуть чинності після рішення Верховної Ради. Згідно з новими правилами, усиновителями зможуть стати й особи з інвалідністю. Однак для реалізації свого права їм доведеться пройти експертизу та довести, що хвороба не буде перешкоджати виконанню батьківських обов’язків.
Також вводять норму про те, що усиновитель не може бути більш ніж на 45 років старшим за усиновлюваного. Якщо усиновити дитину хоче сімейна пара, то береться до уваги вік молодшого з подружжя. Зі списку потенційних усиновителів вилучають дискредитованих патронатних вихователів і кривдників, які стоять на обліку в Національній поліції. Також не зможуть взяти прийомну дитину особи, які живуть однією сім’єю з людьми з чорного списку усиновителів».
Крім цього, обов’язковою умовою для усиновлення є проходження спеціальних курсів. Без такого сертифікату претендентами в усиновлювачі можуть бути тільки родичі дитини, опікуни, піклувальники, патронатні вихователі.
Як повідомляв «Міст», у США провели семінар для родин, які всиновили українських дітей.

Ольга Дем’янчук, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply