Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

В Україні закінчився локдаун

Автор:

|

Січень 25, 2021

|

Рубрика:

В Україні закінчився локдаун

У понеділок, 25 січня, від початку доби закінчився термін дії жорсткого карантину, який запровадили в Україні з 8 січня. Денис Шмигаль, прем’єр-міністр України, запевнив, що подовження локдауну не буде. Проте це не означає, що скасували всі заборони й обмеження. Від 25 січня Україна повернуся до «помаранчевого» рівня. Адаптивний карантин, за словами прем’єра, планують подовжити до 31 березня.
Що заборонено в «помаранчевій» зоні: самовільне покидання місця самоізоляції, обсервації; перебування у громадському транспорті та приміщеннях без засобів індивідуального захисту; проведення концертів, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів із більш ніж 20 учасниками; відвідин спортзалів, які не можуть дотримуватися обмежень — одна людина на 20 кв. м; робота всіх закладів розміщення, крім готелів; планові ушпиталення у медичних закладах; дискотеки та нічні клуби.
Що дозволено в «помаранчевій» зоні: заклади громадського харчування працюватимуть, якщо заповнення становитиме менше 50 % посадкових місць; перевезення в громадському транспорті у разі заповнення не більше 50 % місць для сидіння; робота музеїв, бібліотек, фітнес-центрів, якщо кількість відвідувачів не перевищує одну людину на 20 кв. м; спортивні заходи, а також матчі ігрових видів спорту професійних клубів без глядачів, зі щоденним контролем здоров’я учасників; працюватимуть крамниці непродовольчих товарів, кафе, ресторани, роботу яких обмежували під час локдауну.
«Помаранчева» зона карантину дозволяє проведення навчального процесу в загальноосвітніх школах у групах понад 20 осіб. Навчання може тривати, якщо на самоізоляції є близько 50 % групи.
Як повідомляв «Міст», локдаун в Україні вирішили запровадити після Різдва.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply