Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

В Україні розпочався посилений карантин

Автор:

|

Січень 08, 2021

|

Рубрика:

В Україні розпочався посилений карантин

Із опівночі 8 січня в Україні набули чинності додаткові карантинні обмеження в рамках боротьби з епідемією коронавірусу. Вони будуть діяти до 00:01 25 січня. Впродовж 17 днів заборонена робота кафе, ресторанів і барів (крім доставки і на винос), магазинів непродовольчих товарів, непродовольчих ринків, кінотеатрів, фітнес-клубів, спортзалів, басейнів, театрів і торгово-розважальних центрів.
Крім цього, відправили на вакації всі установи освіти, крім дитячих садочків і спеціальних навчальних закладів. Заборонили всі масові заходи. Торговим мережам під час локдауну дозволили продавати продукти харчування за умови, що не менше 60 % їхньої площі призначені для торгівлі харчами.
Також у цей період дозволили торгувати ліками, медичними товарами, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, побутовою хімією та друкованою пресою, пальним.
Під час жорсткого карантину дозволили працювати фінансовим установам, інкасаторським службам, операторам поштового зв’язку, ветеринарним клінікам, заправкам (без зон харчування), станціям технічного обслуговування автомобілів, перукарням і салонам краси (за попереднім записом).
Працівників установ і організацій, незалежно від форми власності, рекомендували перевести на дистанційну форму роботи, якщо це можливо. Транспорт в локдаун працюватиме, однак може бути змінений інтервал його руху.
Як повідомляв «Міст», у листопаді 2020 року строгий карантин в Україні оголошували лише на вихідні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply