Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

В Україні назвуть найкращого вчителя з прифронтової зони

Автор:

|

Липень 05, 2021

|

Рубрика:

В Україні назвуть найкращого вчителя з прифронтової зони

На щорічній премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2021 вперше відзначать учителів, які працюють у прифронтових зонах. Відтепер ці педагоги можуть отримати нагороду у спеціальній номінації. «На Сході країни вже підросло покоління школярів, які не бачили України без війни. Хто інтегрує їх в українське суспільство? Вчителі, які працюють там, ризикуючи власним життям. Ми хочемо зробити їхній щоденний подвиг помітним», — пояснює Зоя Литвин, голова громадської спілки «Освіторія» та засновниця премії.
Амбасадором номінації стане український письменник Сергій Жадан, який регулярно їздить на Схід та відвідує прифронтові школи. «За сім років війни мав нагоду спілкуватися з багатьма педагогами, які не кинули свої школи та своїх дітей, у надзвичайно складних і несприятливих умовах продовжуючи роботу. Вчителі прифронтової зони заслуговують на особливу увагу та повагу, позаяк саме від них залежить, наскільки діти відчуватимуть свою країну, наскільки віритимуть у майбутнє, яким вони його собі уявлятимуть», — додає він.
Взяти участь або номінувати учителя можна на сайті премії до 1 серпня. Нагородять переможців під час урочистої церемонії на Міжнародний день учителя 2 жовтня ц. р. Лавреат у номінації «Учитель прифронтової зони» отримає в нагороду можливість вирушити в освітню подорож.
А найкращий учитель країни здобуде головний приз — 250 тис. грн і підтримку реалізації власних освітніх проєктів від організатора премії громадської спілки «Освіторія».
Як повідомляв «Міст», на Львівщині за булінг вчителька піде під суд.

Дарія Поперечна, УП

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply