Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Уряд затвердив положення про військово-патріотичну гру «Джура»

Автор:

|

Жовтень 24, 2018

|

Рубрика:

Уряд затвердив положення про військово-патріотичну гру «Джура»

Кабінет Міністрів України (КМУ) затвердив нове положення про військово-патріотичну гру «Джура». Відтепер її проводитимуть за новими програмами, зокрема «Джура-оборонець», «Джура-десантник», «Джура-прикордонник», «Джура-гвардієць» і «Джура-поліцейський».
«Виховання дітей і молоді, які сповідують принципи здорового способу життя, любові до держави, її символів та традицій, є важливою умовою для успішного розвитку країни. Тому управлінці усіх рівнів мають сприяти проведенню Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і важливо, що це також передбачено постановою», — зазначила Лілія Гриневич, міністр освіти та науки України.
Документ визначає, що брати участь у грі можуть школярі та вихованці закладів позашкільної освіти, члени громадських об’єднань, учасники молодіжних центрів тощо.
Об’єднуючись у невеликі групи (рої), вони беруть участь у спортивних змаганнях, вчаться взаємодіяти у команді. Під час гри з учасниками проводять туристсько-краєзнавчі експедиції та походи, організовують зустрічі з видатними особистостями, наприклад, із членами національно-визвольних змагань, влаштовують перегляди та обговорення тематичних фільмів тощо.
Вперше положення передбачає залучення до гри не лише шкільних роїв, а й тих, які створено на базі молодіжних центрів і громадських об’єднань. «Новим положенням ми фактично розширюємо спектр впливу гри на розвиток української молоді. Крім цього, воно чітко розмежовує повноваження всіх сторін, залучених до організації гри — центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, освітян і громадськості», — додала п. Гриневич. Вона також наголосила, що у проекті бюджету на 2019 рік передбачене збільшення державного фінансування для проведення цієї гри.

Андрій Стець, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply