Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Українці змушені економити буквально на всьому

Автор:

|

Грудень 06, 2021

|

Рубрика:

Українці змушені економити буквально на всьому

Переважна більшість українців відзначає зростання цін за останні місяці, люди змушені економити не лише на подорожах чи розвагах, а й навіть на харчах та здоров’ї. Такі дані оприлюднила компанія Gradus Research. Так, 90 % опитаних відзначають значний ріст цін за останні кілька місяців.
39 % через здорожчання змушені купувати дешевші товари. 24 % — зменшити норму споживання або взагалі відмовитися від тих чи інших товарів. 42 % відзначили, що через здорожчання товарів їхні витрати також зросли.
80 % респондентів витрачає найбільше грошей на їжу. На другому місці — витрати на здоров’я (ліки, аналізи, медичні огляди). На третьому місці за витратами (27 %) — купівля одягу, однак 43 % зазначили, що змушені на одязі економити. Найбільше люди змушені економити на подорожах (61 %), розвагах (57 %), техніці (47 %) та одязі (43 %). 16% змушені економити навіть на їжі, а 21 % — на власному здоров’ї.
Дослідження проводили методом самозаповнення анкети в мобільному додатку. Віртуальна панель Gradus показала структуру населення міст понад 50 тис. жителів віком 18-60 років за статтю, віком, розміром населеного пункту та реґіону. Період проведення опитування: 20 жовтня ц. р, обсяг вибірки — 1 тис. респондентів.
Як повідомляв «Міст», здорожчання енергоносіїв спричинить стрімке зубожіння українців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply