Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Українським шпиталям — з Америки, з турботою і увагою…

Автор:

|

Липень 02, 2015

|

Рубрика:

Українським шпиталям — з Америки, з турботою і увагою…
Завідувач опікового центру Львівщини Василь Савчин і голова Союзу українок Ореслава Хомик зустрічають допомогу американців

Завідувач опікового центру Львівщини Василь Савчин і голова Союзу українок Ореслава Хомик зустрічають допомогу американців

Уже вкотре американський лікар Геннадій Фузайлов зі «Шрайнерс-госпіталю» м. Бостон (штат Массачусетс) допомагає українцям. Цього разу гуманітарна допомога прибула до Львова — 1 т медичних матеріалів і засобів для роботи медиків у польових шпиталях. Доставку зі США в Україну фінансував Союз українок Америки, який очолює Мар’яна Заяць.
«Міст» уже писав про невтомного лікаря з Америки Геннадія Фузайлова, котрий переймається проблемами українців і допомагає, як і чим може. Минуло два місяці, як в Україну повернувся дев’ятирічний Володя Бубела, чиє життя врятували у «Шрайнерс-госпіталі». Цей хлопчик, як і інші українські пацієнти, котрі завдяки зусиллям п. Фузайлова потрапили на лікування до Америки, отримали безумовно шанс на порятунок. Під контролем американських медиків нині перебуває не один український пацієнт.
Та не лише таким чином Геннадій Фузайлов підтримує Україну. Інший різновид його діяльності — гуманітарна допомога українським шпиталям, лікарям і пацієнтам у вигляді обладнання, матеріалів і засобів для роботи. Починаючи з 2010-го д-р Фузайлов комплектує для України різноманітну допомогу і надсилає у різні міста. Такі пакунки отримали Одеса, Тернопіль, а тепер — і Львів. До міста Лева прибула тонна матеріалів і засобів, украй необхідних для роботи українським медикам.
«Фінансування доставки цієї допомоги взяв на себе Союз українок Америки», — розповіла Ореслава Хомик, голова Союзу українок в Україні. — Це — далеко не перший проект, здійсненню якого фінансово сприяють українки США. Ми отримуємо підтримку у різних проектах, завжди відчуваємо турботу і люблячі серця українок у США. Українці за кордоном болісно переживають події, що відбуваються в Україні, й активно допомагають, як можуть.»
До слова, у планах доктора Геннадія Фузайлова – привезти команду лікарів із «Шрайнерс-госпіталю» для огляду дітей в Україні, які отримали глибокі опіки та потребують консультацій і допомоги. Таким чином американські лікарі вкотре подають руку допомоги українцям.

Ірина Кушинська

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply