Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

Українських військових будуть навчати інструктори з США, Канади та Литви

Автор:

|

Березень 02, 2016

|

Рубрика:

Українських військових будуть навчати інструктори з  США, Канади та Литви

main

Міністерство оборони повідомило, що на протязі року в підготовці українських військовослужбовців візьмуть участь біля 500 досвідчених військових інструкторів з США, Канади та Литви.

У вівторок, 1 березня, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки (МЦМБ) Національної академії сухопутних військ ім. Сагайдачного відбулося відкриття курсу з навчання чергового підрозділу Збройних Сил України в рамках об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи “Україна”.  У урочистій церемонії відкриття навчань взяли участь представники країн НАТО.

“В цілому, в Україні, на запрошення керівництва держави і уряду, до березня 2017 року будуть знаходитися близько 500 військовослужбовців з США, Литви та Канади, які в якості інструкторів будуть здійснювати підготовку солдатів і офіцерів Збройних Сил України”, – сказано у повідомленні прес-служби Міністерства оборони.

У тренуванні, яке триватиме біля двох місяців, бере участь другий парашутно-десантний батальйон 25-ої окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади.

Нагадаємо, раніше Генеральний штаб Збройних сил висловлював намір залучити іноземних радників та інструкторів до підготовки бійців для виконання спеціальних операцій.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply