Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 25, 2021

Українські університети закриваються до весни

Автор:

|

Лютий 01, 2018

|

Рубрика:

Українські університети закриваються до весни

Київський національний університет

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка скасував заняття до весни через відсутність коштів для оплати за опалення й електроенергію. «Формально це називається дистанційним навчанням. Але всі розуміють, що ні методики дистанційного навчання, ні кваліфікації для дистанційного навчання у нас немає. Ну, читайте книги, вирішуйте завдання. У студентів свої плани: трохи відпочити, трохи підзаробити», — повідомив Андрій Герус, експерт із енергетики.
Цю інформацію підтвердили й студенти ВНЗ. Їх перевели в режим дистанційного навчання, але досі вони не отримали рекомендації та настанови від викладачів. Інформацію про призупинення роботи підтвердили і працівники університету. В такому режимі ВНЗ буде перебувати до 5 березня ц. р.
А в навчальних закладах Одеси оголосили канікули аж до кінця лютого. Таким чином їхнє керівництво також має намір заощадити кошти на опаленні. «Зимові канікули за затвердженим у травні 2017-го графіком навчальних планів почалися 29 грудня і закінчаться 25 лютого. З 26 лютого заняття поновлюються», — розповіли в Одеському національному університеті ім. І. Мечникова.
У ВНЗ зазначили, що навчальні плани побудовані таким чином, що не вплинуть на кількість лекцій і семінарських занять. І нагадали, що практика тривалих зимових канікул була вперше застосована у 2011/2012 навчальному році, і надалі стала звичайною. Також канікули оголошені в Одеській юридичній академії, Одеській національній академії харчових технологій, Південноукраїнському національному педагогічному університеті ім. К. Ушинського й інших.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply