Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

Українські учні вчитимуться у США

Автор:

|

Квітень 27, 2017

|

Рубрика:

Українські учні вчитимуться у США

Ернест Протас

Ернест Протас із Івано-Франківська вступив до The Taft School, що в місті Вотертавн (штат Коннектикут), і отримав там стипендію Девіса, яка в сумі з грантом від школи складає 275 тис. USD.
17-річний українець — один із десяти фіналістів Ukraine Global Scholars, котрі виграли гранти на навчання у дев’яти найкращих школах-пансіонатах США. Він мріє отримати якісну освіту, щоб зробити щось революційне у галузі хімії. «З нетерпінням очікую осені, адже підготовча школа — це незабутній досвід, місце, де я зможу розвиватись як особистість, приділяючи максимум часу своїм улюбленим заняттям!» — тішиться Ернест.
Він розповів, що потім планує використати здобуті знання в розвитку економічних аспектів хімії в Україні й усьому світі. «Хочу допомогти суспільству загалом, розробляючи технології для поглибленої переробки відходів, ефективнішого й екологічно дружнього хімічного виробництва та збереження енергії», — додав п. Протас.

Яна Гаврилів

А десятикласниця Яна Гаврилів, котра навчається у Калуській гімназії ім. Дмитра Бахматюка, перемогла у конкурсі FLEX і наступного навчального року також навчатиметься в американській школі. На час навчання дівчина проживатиме у американській сім’ї. Своєю перемогою в конкурсі Яна завдячує вчительці англійської мови Ірині Шевчук. А FLEX — це програма обміну майбутніх лідерів, яка працює під егідою Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply