Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Українські підприємства візьмуть участь в космічних проектах NASA

Автор:

|

Березень 03, 2016

|

Рубрика:

Українські підприємства візьмуть участь в космічних проектах NASA

main

Державне космічне агентство України (ДКАУ) планує вже в травні 2016 року підписати договір з деякими американськими компаніями, які задіяні в проектах NASA. Це дозволить суттєво розширити можливості залучення українських підприємств, установ та науково-дослідних інститутів до ринку космічних послуг США.  Представники ДКАУ сподіваються на ряд спільних проектів.

Як повідомляє космічне агентство, відповідної домовленості вдалося досягти в ході зустрічі керівництва ДКАУ та представників американських компаній, яка відбулася 1 березня у столиці України.

“Метою проведеної зустрічі було ознайомлення керівництва Державного космічного агентство України з діяльністю та продукцією підприємств космічної галузі США, пошук перспективних напрямків для розвитку співробітництва між підприємствами України та США. Сторони домовилися про підписання спільного документу з метою розширення можливостей залучення українських компаній, установ, науково-дослідних інститутів та університетів до спільних проектів, які плануться в рамках співпраці з фондом CRDF Global”, – йдеться в повідомленні.

Підписання договору планується здійснити під час робочого візиту керівництва ДКАУ в США, якій відбудеться в кінці травня цього року.

Нагадаємо, у листопаді минулого року представники Національного космічного агентства США (NASA) вперше відвідали Україну з робочим візитом. Результатом цієї зустрічі стали переговори про перспективи реалізації спільних проектів у космічній галузі.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply