Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 17, 2021

Українські дороги – у десятці найгірших

Автор:

|

Березень 07, 2013

|

Рубрика:

Українські дороги – у десятці найгірших

Якість українських шляхів отримала оцінку 2,3 із можливих семи балів, наголошується у звіті про глобальну конкурентоспроможність, підготовленому експертами Світового економічного форуму. Найкращі дороги виявилися у Франції, Об’єднаних Арабських Еміратах і Синґапурі (усі одержали по 6,5 бала). До десятки найкращих також увійшли Португалія, Оман, Швейцарія, Австрія, Сянган, Фінляндія та Німеччина.

Найгірші дороги, на думку міжнародних експертів, у Молдові — їхню якість оцінили 1,5 бала. У нижній частині списку також опинилося кілька європейських країн, зокрема Польща (2,6), Болгарія (2,5) і Румунія (1,9). Із країн Співдружності Незалежних Держав до переліку найгірших потрапили Росія (2,3), Киргизстан (2,5) й Україна (2,3).
Додамо, що Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надав Державній службі автомобільних шляхів України («Укравтодор») кредит розміром 450 млн EUR на облаштування автодорожніх під’їздів до Києва. Відповідний договір сторони підписали в українській столиці 27 травня 2011 року. 2012-го «Укравтодор» замовив державним інститутам 94 наукові розробки щодо покращення доріг України на загальну суму 24,12 млн грн. Зазначимо, що Україна посіла 133-тє зі 148 місць у рейтинґу стану доріг, складеному американськими соціологами з Інституту Геллапа.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply