Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 5, 2021

Україна відправить в Ростов-на-Дону групу медиків для обстеження Надії Савченко

Автор:

|

Березень 06, 2016

|

Рубрика:

Україна відправить в Ростов-на-Дону групу медиків для обстеження Надії Савченко

main

Надія Савченко вже остаточно розчарувалася у російських судових інстанціях,  поки місцева влада активно намагається запроторити її за ґрати за явно сфальсифікованою справою. Українська льотчиця не просто відмовляється від подачі апеляційної скарги, а й оголосила сухе голодування.

Адвокат Марк Фейгін повідомив, що стан його підопічної погіршується буквально щогодини. В першу чергу її організм негативно реагує на відсутність рідини. Як би це жорстко не звучало, але експерти вже почали обговорювати варіант того, як розвиватимуться події у разі смерті Савченко.

Тим часом з України в Ростов-на-Дону вже готові виїхати троє лікарів для обстеження Надії Савченко. Офіційний дозвіл на приїзд групи медиків має видати російське Міністерство закордонних справ. Українські дипломати зараз залагоджують бюрократичні нюанси, а 7 березня лікарі повинні прибути на місце. Про це 6 березня заявив український генеральний консул в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко.

«Міністерством закордонних справ та президентом України терміново вживаються заходи, була певна група лікарів, які і раніше її обстежували. Я думаю, що завтра вони приїдуть в Ростов », – заявив генконсул України.

«Центральний МЗС Росії повинен передати дозвіл на здійснення цієї поїздки. А ми вже будемо забезпечувати їх технічну доставку до Надії », – пояснив Москаленко.

Медики стверджують, що від сухого голодування до смерті в середньому всього 9 днів.

Враховуючи усе вищевказане, Олексій Венедиктов вважає, що часу і можливостей для пошуку компромісів не залишилося. Існують лише два реальні варіанти розвитку ситуації:  або Надія Савченко вийде на свободу і благополучно повернеться на Батьківщину, або ж вона загине в російській в’язниці.

Також у понеділок, 7 березня, генконсул планує особисто відвідати Надію Савченко в СІЗО.

Нагадаємо, що співробітники офісу уповноваженого з прав людини в Російській Федерації 6 березня відвідають полонену в РФ українську льотчицю, нардепа Надію Савченко, щоб довідатися про стан її здоров’я.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply