Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Україна і РП домовилися вирішити історичні суперечки

Автор:

|

Жовтень 24, 2018

|

Рубрика:

Україна і РП домовилися вирішити історичні суперечки

Павло Клімкін

Україна і Республіка Польща (РП) домовилися про те, яким чином рухатися вперед щодо історичних суперечок. Про це 23 жовтня, на спільній прес-конференції міністрів закордонних справ України та Польщі заявив Павло Клімкін.
За його словами, Україна та Польща жодним чином не повинні обходити складні питання історії. «Тому ми говорили про те, яким чином можемо йти далі, щоб відновити пам’ятники у РП. Це також обов’язок наших польських друзів і колег. Але так само треба йти вперед з пошуковими роботами, оскільки це важливо для кожного», — наголосив він.
На думку міністра, політики мають займатися проблемами сучасності та питаннями майбутнього, питаннями минулого повинні займатися історики. «Що б вони не знайшли — ми повинні їм довіряти, повинні визнати ці факти чесно, з відкритим серцем, і я готовий або сам, або разом із нашими польськими друзями віддати шану всім: як українцям, так і полякам, котрі трагічно загинули в тій історії. Зараз ще додатково над цим попрацюємо і дуже сподіваюся, що зможемо йти далі», — сказав п. Клімкін.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply