Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Учительку оштрафували за булінг першокласниці

Автор:

|

Січень 30, 2022

|

Рубрика:

Учительку оштрафували за булінг першокласниці
Оксана Волощук

Хустський районний суд оштрафував на 850 грн вчительку Копашнівської школи за систематичний булінг учениці 1-А класу. Вчителька на судове засідання не прийшла, однак свою провину у булінгу школярки визнала. У чому саме проявлялося цькування дівчинки невідомо, проте у постанові суду зазначається, що вчителька неодноразово використовувала образливі слова на адресу першокласниці у присутності інших учнів.
Як зазначається у постанові Хустського районного суду, Тетяна Б. із жовтня 2021-го систематично вчиняла психологічний булінг учениці. Відомо, що у листопаді 2021 року вчителька учергове цькувала дівчинку у присутності інших школярів, використовуючи образливі слова.
На судове засідання звинувачена не прийшла, однак подала до суду заяву про визнання провини та розгляд справи без її присутності. Суд врахував пояснення вчительки, протоколи поліції та відеозапис булінгу дівчинки у школі, зазначивши, що в діях Тетяни Б. є всі ознаки булінгу учасника освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілої.
Оксана Волощук, суддя Хустського районного суду, визнала вчительку винною у вчиненні адміністративного правопорушення за ст. 173-4 ч. 1 (булінг, цькування учасника освітнього процесу) Кодекс України про адміністративні правопорушення та зобов’язала сплатити штраф у сумі 850 грн. Також звинувачена має відшкодувати 454 грн судового збору. Зазначається, що вчителька може оскаржити постанову суду впродовж десяти днів.
Як повідомляв «Міст», на Львівщині за булінг вчителька піде під суд.

Ганна Семенюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply