Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Учителька з Червонограда заплатить учениці за наклеп

Автор:

|

Березень 28, 2021

|

Рубрика:

Учителька з Червонограда заплатить учениці за наклеп

Учителька біології з червоноградської школи заплатить 3 тис. грн моральної компенсації колишній учениці за поширення неправдивої інформації про неї. Ще 2018 року викладачка з біології звинуватила десятикласницю у фальшуванні. Батько школярки подав до суду на вчительку та зобов’язав школу спростувати цю інформацію.
Надія Вовчак звинуватила його доньку у тому, що та виправила у класному журналі свою оцінку «2» на «н» (відмітка відсутності на уроці). Про це вчителька потім повідомила класну керівничку 10-а класу та бабусю дівчинки, котра працює заступницею директора школи.
Школярка натомість заперечила, що виправляла оцінку у журналі та наступного дня показала вчительці довідку, згідно з якою з 19 до 23 березня була на тренувальних зборах у Львові. Надія Вовчак заявила, що цю довідку десятикласниця підробила навмисне, щоб приховати виправлення оцінки і наполягла на тому, що учениця була присутня на уроці 22 березня. За словами Володимира Миськіва, донька болісно сприйняла такі звинувачення, розплакалась і звернулась у медичний пункт за заспокійливим.
Того ж дня учителька викликала до школи батьків і наполягла на тому, що його донька виправила оцінку та показала підроблену довідку. Батько підтвердив, що його донька й справді їздила на тренувальні збори до Львова і тому не прийшла на урок біології 22 березня.
Червоноградський районний суд розглянув цю справу. На цей момент дівчина вже закінчила школу та стала повнолітньою. У суді вона розповіла, що «у школі навчалася нормально, золотої медалі не добивалася, мала кілька двійок перед конфліктом». Сам конфлікт із учителькою біології, за словами дівчини, спричинив їй моральні незручності, «оскільки вся школа знала про неправдиві звинувачення в її бік». Після цього школярка перестала ходити на біологію, а вчителька перед нею так і не вибачилася. Тепер вибачатиметься грішми.
Як повідомляв «Міст», Міністерство освіти і науки України хоче зменшити зарплати вчителям.

Катерина Родак, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply