Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Учителі відмовилися працювати на загарбників

Автор:

|

Травень 21, 2022

|

Рубрика:

Учителі відмовилися працювати на загарбників
Павло Кириленко

Учителі однієї зі шкіл на Донеччині відмовили окупаційній адміністрації у співпраці. Про це повідомив Павло Кириленко, керівник Донецької військової обласної адміністрації (ОВА). «Ми в цьому шапіто брати участі не будемо», — такими словами викладачі зустріли вимогу окупаційної адміністрації вийти на роботу. Це справді геройський вчинок», — зазначив він.
Чиновник чудово розуміє, що росіяни фактично взяли в заручники всіх жителів окупованих територій і зараз намагатимуться використовувати їх, аби створити картинку «мирного життя». «Росіянам байдуже до дітей, вони прийшли сюди вбивати їх і їхнє майбутнє. Вони наскільки цинічні, що навіть попри страшні руйнування та смерть, які принесли на нашу землю, мають нахабство використовувати дітей у своїй пропаґанді», — заявив п. Кириленко.
За його даними, з початку широкомасштабного вторгнення загарбники зруйнували на Донеччині 120 шкіл, 103 дитячі садки, 37 ЗВО. «Кожен, хто знайшов у собі внутрішню силу опиратися цьому «шапіто», — герой! Щиро дякую всім, хто залишається вірним собі й продовжує боротися за Україну, навіть у такий спосіб. Ми виметемо російську нечисть. І віддячимо кожному, хто не прогнувся! Героям слава!» — наголосив керівник ОВА.
Як повідомляв «Міст», у Мелітополі колаборанти погрожують вчителям.

About Author

Meest-Online