Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

У Запоріжжі зняли борди з портретами вбивці глави ОУН

Автор:

|

Липень 19, 2018

|

Рубрика:

У Запоріжжі зняли борди з портретами вбивці глави ОУН

На території Запоріжжя правоохоронці виявили чотири бігборди з портретами Павла Судоплатова, агента радянських спецслужб. Власники рекламних площ, на яких розміщені борди з портретами радянського кілера, 13 липня зняли їх.
На території міста правоохоронці виявили чотири таких бігборди. «Проведені первинні слідчо-профілактичні бесіди з власником бордів і рекламними агенціми, які їх розміщували, після чого вони погодилися зняти та надалі не допускати подібних фактів, які можуть викликати подібний суспільний резонанс. Перевірка триває. Після її закінчення буде надана правова оцінка діям усіх причетних осіб», — заявив Сергій Левченко, представник Управління Служби безпеки України (СБУ) в Запорізькій області.
Про розміщення в Запоріжжі бордів із зображенням Судоплатова стало відомо після того, як їхні світлини місцеві активісти опублікували в соціальних мережах. СБУ розпочала перевірку законності розміщення такої реклами.
Павло Судоплатов (1907-1996) — агент ДПУ-НКВС, котрий брав участь у розробці та виконанні гучних політичних убивств, організованих радянськими спецслужбами. Зокрема, він причетний до вбивства Євгена Коновальця, учасник замаху на Льва Троцького тощо.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply