Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

У Святогірську на Донеччині відкриють одну з найкращих шкіл в Україні

Автор:

|

Квітень 07, 2016

|

Рубрика:

У  Святогірську на Донеччині відкриють одну з найкращих шкіл в Україні
Павло Жебрівський

Павло Жебрівський

У місті Святогірську на Донеччині відкриють сучасну опорну школу в реґіоні — одну з найкращих в Україні. Про це заявив Павло Жебрівський, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, і пообіцяв виділити необхідний фінансовий ресурс із обласного бюджету.
Він констатував, що 2013 року будівництво цієї школи на 440 місць призупинилося через відсутність асигнування. Пізніше суспільно-політична ситуація в області також не дозволяла завершити роботи, при тому, що готовність навчального закладу становить 90 %. Загальні будівельні роботи виконані майже повністю. Підведені мережі водо-, електро-, теплопостачання. Однак за час консервації школи частково були порушені зовнішні елементи та внутрішнє опорядження.
Передбачається, що школа буде обладнана всім необхідним для повноцінного сучасного навчального процесу: лінгафонними кабінетами, бібліотекою з доступом до електронних баз даних, лабораторіями для хімічних дослідів, мультимедійними дошками в класах, комп’ютерними класами, спортивними майданчиками та душовими кабінками. «Опорна школа має бути справді передовою, будемо робити все капітально — від даху до підвалу. Інвестиції в освіту наших дітей — це реальне підтвердження зацікавленості держави в успішному майбутньому», — наголосив п. Жебрівський.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply