Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 24, 2021

У Севастополі — білборд зі Сталіним

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

У Севастополі — білборд зі Сталіним

У Севастополі (Автономна Республіка Крим) урочисто відкрили білборд зі зображенням Йосифа Сталіна, який вітає городян із Днем Перемоги. Як заявив Гумар Мінгазов, керівник первинної організації Союзу радянських офіцерів імені адмірала флоту Радянського Союзу Кузнецова, громадська організація спеціально обрала такий спосіб, аби поздоровити севастопольців із святом Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

«Це — єдина форма привітання севастопольців на тлі Генералісимуса СРСР Йосифа Віссаріоновича Сталіна. Ми тим самим віддаємо не лише данину пошани цій видатній людині, а й протистоїмо фальсифікуванню історії Великої Вітчизняної війни», — сказав п. Мінгазов.

Він стверджує, що радянські офіцери переконані, що «перемогу отримав радянський народ під керівництвом Комуністичної партії на чолі з Йосифом Сталіним. «Йосиф Віссаріонович Сталін наче запитує: ви можете відстояти бастіон радянської гордості — Велику Перемогу — у малих і великих негідників? Ми — члени Союзу радянських офіцерів відповідаємо: так, можемо, ми до цього готові!» — зазначив Гумар Мінгазов. На білборді зі зображенням Сталіна в парадній формі генералісимуса є підпис: «Наша справа — права, перемога буде за нами!»

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply