Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

У Мережі показали палац Медведчука

Автор:

|

Листопад 26, 2021

|

Рубрика:

У Мережі показали палац Медведчука
Маєток кума Путіна

Віктор Медведчук, голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя» (ОПЗЖ), після запровадження проти нього санкцій продовжував капітальну реконструкцію свого маєтку у Пущі-Водиці під Києвом. Журналісти вперше зафіксували на відео масштабні ремонтні роботи у травні ц. р., а в листопаді, зафіксували суттєвий прогрес у ремонтних роботах.
Вони отримали креслення цього палацу. Згідно з ними, приміщення у маєтку відведені, зокрема, під шубосховище, сервізну, склади картин, килимів і суконь, секретну кімнату тощо. Відповідно до документів, маєток складається з чотирьох поверхів (один цокольний), має два ліфти — службовий і для мешканців, а також більше сотні приміщень різного призначення.
На цокольному поверсі — кімната для покоївок, чоловічий і жіночий житлові блоки. Тут же — складські приміщення: для шуб, картин, килимів, валіз, скатертин, окремий гардероб для суконь. Також є зона відпочинку: гідромасажна, масажна, сольова кімната, зона гідромасажних ванн із приміткою «узгоджується зі замовником», технічна зона. Є окрема кімната площею 28 кв. м, підписана як «склад ялинкових іграшок».
Журналісти повідомляють, що на першому поверсі розташована зала на 95 кв. м із ліфтом, їдальня, сходи у винний льох, кухня та сервізна; для тих, хто обслуговує маєток, існує окремий вхід, рецепція, кімната охорони та службовий ліфт. Також тут розташований кабінет Оксани Марченко, кімнати та санвузли і дворівневий кедровий гардероб на 30 кв. м. Кабінет Віктора Медведчука займає 45 кв. м, у ньому є «секретна кімната» на 11 кв. м. Також на першому поверсі розташовані камінна зала, перукарня, ще одна масажна, хамам, кімната відпочинку та 18-метровий басейн.
Другий поверх відведений під спальні. Праворуч — господарів, ще один двоярусний гардероб Оксани Марченко і гардероб Віктора Медведчука. Ліворуч — гостьова кімната та спальні дітей подружжя —Дарини Медведчук, похресниці Путіна, та Богдана, сина Марченко. Горішній поверх — це домашня капличка, позначена на кресленнях як церква площею 43 кв. м. вона межує з барною зоною.
Журналісти нарахували у палаці Медведчука 114 приміщень. Загальна площа будинку відповідно до декларації — 2 113 кв. м. Палац у Пущі-Водиці — схоже, головний маєток Медведчука. У власності його компаній є ще чотири подібні об’єкти, але вони менші.
Журналістам не вдалося встановити, у який спосіб відбувалася оплата за проведення ремонтних робіт будинку, які продовжували і під час дії санкцій щодо Медведчука і Марченко. Цікаво, що у березні ц. р. після введення санкцій Ради національної безпеки й оборони (РНБО) України остання публічно розповідала, що їхнє подружжя живе «просто і невибагливо». «Мені хочеться розповісти усьому світу, яка ми проста класна родина. Ми невибагливі. Хто нас знає, у нас все просто», — заявляла вона.
Як писав «Міст», 2 лютого ц. р Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції щодо телеканалів із орбіти кума Путіна. Однак де-юре ці телеканали належать соратнику Медведчука, Тарасові Козаку, який також є народним депутатом від ОПЗЖ.
2 листопада Печерський райсуд Києва обрав Віктору Медведчуку запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання до 31 грудня. Йому заборонили виїжджати за межі Києва й області без спеціального дозволу.
Слідство встановило, що Віктор Медведчук та Тарас Козак передали російській стороні морське газове родовище «Глибока» у Чорному морі за 75 км від Феодосії, вартість запасів у якому оцінюють у 38 млрд грн. Крім цього, 2020-го Медведчук через Козака передав військовим РФ інформацію про розташування прихованого підрозділу Збройних сил України.
Нову підозру — про державну зраду та сприяння діяльності терористичної організації — Медведчуку оголосили 8 жовтня. За даними слідства, він схиляв керівництво України до постачання палива із так званих республік і сплати коштів безпосередньо керівникам терористичних організацій. Так, упродовж 2015 року за постачання вугілля та для сприяння діяльності бойовикам, переказали, перевели у готівку та розподілили на їхню користь не менше 200 млн грн, без урахування сплаченої готівки зі запланованих більш ніж 3,16 млрд грн.
Як повідомляв «Міст», для Медведчука придбали ще й радіо.

Андрій Стець, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply