Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

У маршрутках — поезія та проза

Автор:

|

Травень 24, 2012

|

Рубрика:

У маршрутках —  поезія та проза

Улітку в Луцьку стартує проект «Почувайся європейцем. Читай українською», який передбачає, що пасажири маршруток зможуть послухати українські вірші чи прозу у виконанні вітчизняних митців, таких як письменник Володимир Лис чи музикант і співак Сашко Положинський із гурту «Тартак».

За задумом ініціаторів акції — громадської організації «Центр ефективної комунікації» та радіостанції «Луцьк» Волинської обласної державної телерадіокомпанії, — записи представників української інтелігенції, що лунатимуть в ефірі радіо, вмикатимуть водії маршруток.

Олена Сидорчук, представник Центру ефективної комунікації, розповідає, що уже домовилась із власниками маршрутних таксі про сприяння. Вона також сподівається, що місцева молодь більше цікавитиметься українською культурою, якщо бачитиме, що її пропаґують знані та шановані земляки.

Сашко Положинський, до прикладу, у радіоефірі знайомитиме слухачів із творчістю Степана Руданського.

У Центрі ефективної комунікації зауважують, що деякі жителі Луцька не­одноразово скаржилися на засилля іноземних пісень, яке вони змушені терпіти, їдучи в маршрутці. Пасажири зазвичай слухають те, що подобається водієві: якусь із мережевих FМ-радіостанцій, чільне місце в ефірі якої посідає російська поп-музика чи шансон.

 Ірина Коляда

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply