Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

У Годовиці поєднали мистецтво та спорт

Автор:

|

Листопад 04, 2021

|

Рубрика:

У Годовиці поєднали мистецтво та спорт
Свято у Годовиці

Щоб укотре привернути увагу до унікальної пам’ятки архітектури — костелу Всіх Святих у с. Годовиця, що під Львовом, «Арт-студія Івони Лобан» та Алла Хохла, керівниця громадської організації «Нові громадські ініціативи» підняли мало не пів Львова на ноги, але все ж таки організували «Родинні фестини Годовиця Sportfest».
Свято спорту для усієї родини відбулося просто неба. Івона Лобан разом із Аллою Хохлою, здавалося б, навіть із Всевишнім змогли домовитися, щоб погода сприяла проведенню свята. І їм вдалося бодай на день згуртувати громаду та сім’ї навколо гармонійного виховання дітей і молоді, прищепити любов до рухової активності, здорового способу життя, спорту, правильного дозвілля, мистецтва, власної землі, традицій і культурної спадщини.
У рамках заходу відбулися показові виступи та майстер-класи більше десяти провідник спортивних федерацій, клубів і спортивних шкіл Львівщини з фехтування, боротьби, художньої гімнастики, бойового гопака, спортивного орієнтування, футболу, шахів, мотоспорту, бойового ножа, мистецтва самооборони. Свої види спорту представляли понад 100 спортсменів віком від трьох до 30 років.
Усі учасники заходу, які презентували свої види спорту, були нагороджені пам’ятними подарунками від організаторів і партнерів свята. Безпосередньо спортивна програма складалася з шахового турніру, перегонів на самокатах і велоперегонів. У шаховому турнірі за перемогу боролись у двох вікових категоріях: від семи до 16 років.
На фестивалі своє мистецтво представили скрипковий ансамбль Sempre primo, народна капела бандуристок «Зоряниця», ансамбль «Джерело», народний ансамбль «Сузір’я», ансамбль «Сонечко» та хор «Вишиванка». Гості заходу впродовж усього дня могли спробувати себе у майстер-класах із гончарства, вчилися творити ангеликів-мотанок.
«Надзвичайно радіємо з того, що нам вдалося поєднати, на перший погляд, непоєднувані речі: мистецтво та спорт. За допомогою «Родинних фестин Годовиця Sportfest» ми не лише привернули увагу до визначної пам’ятки архітектури, а й робили усе можливе, аби згуртувати сім’ї та громаду навколо таких важливих питань як здорова, гармонійно розвинута, активна, спортивна, інтелектуальна, духовна патріотична молодь та нація», — розповіла п. Лобан.
Як повідомляв «Міст», Івона Лобан розповіла про мрію, яка стала місією та справою її життя.

Галина Ярема, «Високий Замок»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply