Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

У дефіциті води Москва звинуватила… кримців

Автор:

|

Листопад 30, 2020

|

Рубрика:

У дефіциті води Москва звинуватила… кримців

В окупованому Сімферополі через критичну ситуацію з наповненням водосховищ посилили графік подачі води. Там запровадили такий графік подачі води: понеділок-четвер з 6.00 до 8.00 і з 18.00 до 20.00; п’ятниця-неділя — з 18.00 до 22.00. Жителі окупованого Сімферополя скаржаться, що вода їхніх кранах — нечастий гість. Про це вони повідомляють у соціальних мережах.
«Води або немає, або вона не придатна навіть для технічного використання», — пише в Twitter RoksolanaToday&Крим. «Ранок. Сім’я збирається на роботу, чекаємо воду, щоб вмитися, в туалет потрапити тощо час йде, води немає. Час на роботу виходити о 7.30, а води немає», — скаржиться Ірина Мардаровська, мешканка Сімферополя.
Натомість у Російській Федерації (РФ) дефіцит води у тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим (АРК) пов’язують із тим, що її нібито «крадуть» самі кримці. «Ключова проблема втрат — це крадіжка, — заявив Марат Хуснуллін, віцепрем’єр РФ. — Цим теж треба займатися, за необхідності треба залучати правоохоронні органи, потрібно взяти на контроль, звідки йде несанкціонований забір, де неправильні прилади обліку стоять, де зумисне ламають або псують прилади обліку, поливають свої городи. У нас десь бракує води вдома, а хтось без лічильника воду ллє скільки завгодно».
Він вважає, що програма з обліку і контролю таких втрат «дасть певні результати». Вона має з’явитися до 1 грудня ц. р. «У нас є великі заходи з ремонту, зі забору, а питання з несанкціонованим відбором води, контролем, налагодженням обліку», — анонсував урядовець окупантів.
70 % мереж водопостачання на півострові зношені, через що вода просто витікає в землю. Одним із перших завдань буде виявити місця, де вода витікає з технічних причин. Якщо ми 50 % втрат ліквідуємо, то у нас води може вистачити», — припустив Хуснуллін.
Як повідомляв «Міст», пересох найбільший водоспад у Криму.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply