Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Турчинов: рішення про чергову хвилю мобілізації буде прийнято в березні

Автор:

|

Березень 03, 2016

|

Рубрика:

Турчинов: рішення про чергову хвилю мобілізації буде прийнято в березні

main

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов повідомив, що рішення про оголошення чергової хвилі мобілізації буде прийнято вже в цьому місяці, говориться в повідомленні прес-служби РНБО.

«Зараз дуже важливо мати сильну боєздатну армію, готову перемагати. Тому, безумовно, основна частина цієї армії повинна воювати на професійній основі. Чим більше професіоналів в армії, тим ефективніше будуть діяти війська. Це аксіома, і я думаю, що ніхто з цим не сперечається», — заявив у середу, 3 березня, в інтерв’ю журналістам Олександр Турчинов. Він підкреслив, що незважаючи на всі економічні проблеми, українська влада пішла на значне збільшення оборонного бюджету в 2016 році.

«Березень буде контрольним місяцем для прийняття рішення по мобілізації. Якщо кількості контрактників буде достатньо, щоб забезпечити на необхідному рівні чисельність нашої армії, поспішати з мобілізацією не будемо», – пояснив Турчинов. Він також нагадав про призов на строкову службу в армію і зазначив, що це є нашим додатковим резервом на випадок активізації агресії з боку Росії. Однак, нагадав секретар РНБО, в цьому випадку є чітка установка — призовники служать поза зоною проведення антитерористичної операції. «Генштаб і Міноборони чітко цього принципу дотримуються», — запевнив він. При цьому, демобілізація відбудеться в точно встановлені терміни, уточнив Турчинов.

Нагадаємо, в кінці лютого міністр оборони Степан Полторак озвучив масштаби можливої сьомої хвилі мобілізації: ця цифра може складати 10-12 тис., тобто в рази менше, ніж була раніше. За його словами, після підвищення матеріального забезпечення військових кількість охочих служити за контрактом значно збільшилася. Так, контракт на службу в Збройних силах України з початку поточного року уклали вже понад 9 тис. осіб.

Нещодавно в анексованому Росією Криму з нагоди російського Дня захисника вітчизни представники окупаційної влади вручали батькам новонароджених хлопчиків повістки про призов в російську армію на 2032 рік. Такі повістки отримали близько 40 немовлят.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply