Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Терористи вже використовують дітей?

Автор:

|

Липень 05, 2018

|

Рубрика:

Терористи вже використовують дітей?

Історія знає багато випадків використання дітей на війні. Зокрема, до такого вдавався в Ліберії президент Чарльз Тейлор, пізніше засуджений за свої злочини на 50 років в’язниці. Схоже, до того йдеться і на окупованих територіях Донбасу. Так, соціальні мережі та деякі російські й українські засоби масової інформації активно поширюють відео, на якому семирічний хлопчик російською хизується убивствами українців. Відео на своєму YouTube-каналі опублікувала журналістка Оксана Шкода, помічник українського політика Віктора Медведчука та прихильниця проросійських терористів на Донбасі.
На відео хлопчик на ім’я Микита у камуфляжі з нашивкою ДНР, балаклаві та в синьому береті розповідає, що він із Горлівки і «служить у ВДВ». Хлопчик каже, що в нього є автомат і він допомагає «братві з ДНР» у боях. «У мене друзі-товариші по службі, вони вже не раз потрапляли під обстріл і підказують, у кого і де стріляти. Я їм допомагаю в перестрілках. Вони кожен день зі мною. Як українець вибіг, ми беремо РПГ і по ньому — пум, і все. Йому капець», — розповів Микита. Хлопчик на відео додав, що потиснув би руку своїм українським одноліткам, які проти війни. «А якщо за війну — то взяв би свій АК і в тиківку стрельнув би», — сказав Микита.
Повне відео з хлопчиком триває більше шести хвилин, однак серед українських користувачів соцмереж поширюється хвилинний відрізок, де дитина саме розповідає про участь у перестрілках. У повній версії відео автор каже, що воно зняте у дитячому таборі у Ростовській області.
На сторінці Оксани Шкоди у Facebook є світлини з дитячого табору в Ростовській області, де можна виявити дитину у камуфляжі та балаклаві, відео з яким зараз активно поширюється в Мережі. Крім цього, на сайті «Антифашист» є репортаж Оксани Шкоди про відпочинок «дітей із ДНР» у Ростовській області й у цій статті згадується Микита з відео.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply