Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Табір СУМ «Україна — це ми!» у Львівській області

Автор:

|

Серпень 11, 2016

|

Рубрика:

Табір СУМ «Україна — це ми!» у Львівській області

Табір СУМ

Понад 160 дітей, віком від шести років, із різних куточків України стали учасниками Всеукраїнського благодійного табору «Україна — це ми!». Організувала його Світова управа Спілки української молоді (СУМ) та Крайова управа СУМ в Україні, за підтримки Міністерства молоді та спорту України, в рамках проекту «Україна єдина».
Місцем проведення табору була обрана мальовнича місцина поблизу м. Червоноград Львівської області. Саме тут зібралася молодь із різних міст і сіл Луганської, Донецької, Дніпропетровської, Чернігівської, Тернопільської, Львівської й Івано-Франківської областей.
Серед учасників є діти, батьки котрих загинули в зоні проведення антитерористичної операції, захищаючи територіальну цілісність України, діти військових, котрі зараз боронять Батьківщину від окупантів, а також діти, котрих бойові дії на Донбасі змусили покинути рідні домівки.
Усіх їх та їхні сім’ї, так чи інакше, торкнулися бойові дії на сході держави, то ж час, проведений разом у таборі, стане для них періодом відпочинку, спілкування з ровесниками та пошуку нових друзів. Досвідчені виховники з України та США спрямовують їхню молодечу енергію у творче русло, запропонувавши долучитися до цікавих майстер-класів і мистецьких майстерень, які проводять знані українські письменники та співаки. Фізичне гартування забезпечують теренові ігри, мандрівки та спортивні змагання, а присутність у таборі священика дасть можливість хлопцям і дівчатам отримати духовну опіку та підтримку.
«Всіх таборовиків об’єднує спільна біль через втрату рідних чи домівки, тривалу розлуку з близькими та дорогими для них людьми, тривожні дні і ночі очікування. Їм немає чого ділити, бо в них одна Вітчизна — Україна, а вони — її діти. Віримо, що цей табір стане яскравою та незабутньою подією у їхньому житті», — зазначили організатори.
Прес-служба СУМ в Україні

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply