Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Син політв’язня розповів про своє життя в АРК

Автор:

|

Серпень 21, 2019

|

Рубрика:

Син політв’язня розповів про своє життя в АРК
Павло Балух

У селі, де мешкав Володимир Балух, український бранець Кремля, люди уникають і намагаються не спілкуватися з членами його сім’ї. На решті території анексованого півострова ситуація дещо краща. Родина Балухів фактично стала ізгоями в рідному селі Серебрянка Роздольненського району. Про життя після арештів і судів над батьком розповів Павло Балух, син активіста.
«Люди намагаються не спілкуватися, як раніше. Вічні обговорення якісь за спинами — також неприємно, — поділився він і додав, що коли його батьку висунули звинувачення, односельці ще й почали додавати свої вигадки до «офіційної версії» слідства. Так, вони ділилися плітками про те, що Володимир Балух начебто весь час носив із собою зброю. За словами ж сина активіста, він її навіть не мав.
При цьому чоловік зазначив, що за межами села про ситуацію з його батьком знають далеко не всі. «Річ у тім, що народ у Криму не обізнаний. Ніхто нічого не знає про те, що… Ніхто загалом не має поняття, хто в мене батько, і що з ним відбувається, що за прізвище. За весь час я зустрів лише двох людей, котрі про це знали, від сторонніх», — зазначив Павло.
Сам він продовжує жити і працювати у Криму, опанував професію технолога-винороба, створив свою сім’ю, з батьком напряму не спілкується, лише через маму. Павло Балух каже, що родина цілком підтримує позицію батька.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply