Новини для українців всього свту

Friday, May. 14, 2021

«Свинячий грип» повертається

Автор:

|

Січень 10, 2013

|

Рубрика:

«Свинячий грип» повертається

У Києві виявлено перший цього року випадок захворювання на «свинячий грип», повідомила Алла Мироненко, завідувач відділу Інституту епідеміології й інфекційних захворювань Академії медичних наук України. Водночас, за її словами, наразі Україні не загрожує епідемія «свинячого грипу». «Про це говорити зарано, зростання захворюваності піде із середини січня. Масових захворювань не очікуємо, тому що цей штам у нас з’являється два сезони поспіль і багато людей уже ним перехворіло», — сказала д-р Мироненко.
Посадовець додала, що «свинячий грип» проявляється такими симптомами, як різке підвищення температури, слабкість, біль у м’язах, суглобах, за грудиною. У разі появи цих ознак не варто затягувати з лікуванням і не слід відмовлятися від шпиталізації, якщо лікар на цьому наполягає.
Водночас, у Польщі від свинячого грипу померло двоє людей. У шпиталі в Новому-Таргу від грипу помер 50-річний чоловік, якого доставили туди з Кракова у важкому стані. А в лікарні в Бельсько-Бялій помер один із пацієнтів, у якого було виявлено вірус грипу типу A/H1N1. Наразі в Бельсько-Бялій перебувають 13 осіб, що заразилися вірусом «свинячого грипу». Ще двох пацієнтів шпиталізовано до клінічної лікарні № 2 в Щецині також із вірусом грипу A/H1N1. За словами Яна Бондара, прес-секретаря Головної санітарної інспекції Польщі, «за останній тиждень у країні зареєстровано понад 80 тис. випадків захворювання на грип і грипоподібні інфекції».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply