Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Святий Миколай готує подарунки

Автор:

|

Грудень 15, 2011

|

Рубрика:

Святий Миколай  готує подарунки

У Львові стартував благодійний штурм «Операція УПА: Миколай для твоїх Героїв», який організували обласна громадська організація «Борець» спільно з «Молодіжним націоналістичним конґресом» (МНК). Напередодні свята Миколая під лозунгом «Герої живуть доти, доки їх пам’ятають!» проходить збір коштів, які буде витрачено на придбання подарунків ветеранам УПА.

«Метою акції є привернути увагу суспільства до звитяги воїнів УПА, підтримати їхнє матеріальне становище, приділити увагу й розуміння своїм героям, — зазначили організатори акції. — У Львові мешкає близько 200 ветеранів УПА, 50 із яких є учасниками бойових дій. Близько 100 ветеранів потребує допомоги. Окрім цього, кожен із них вартий уваги і розуміння. Свято Миколая — це ще одна нагода звернути увагу суспільства на історичну героїку нашого народу».

«Ми хочемо зробити свято для тих, хто, очевидно, у боротьбі ніколи його не святкував. Бо не личить забувати: герої житимуть доти, доки їх пам’ятають! Яскравим прикладом того є святий Миколай!» — наголосила Мар’яна Фариняк, одна із координаторів акції, і пояснила, що збір коштів здійснюється не за класичною схемою, коли волонтери зі скриньками просять перехожих пожертви на вулиці, а було створено спеціальні блоки потенційних меценатів.

«Політиків і громадських діячів, діячів культури та науки, зірок спорту й шоу-бізнесу, публічних людей і бізнесменів відвідають волонтери із пропозицією підтримати акцію у вигляді фінансової пожертви. Ми налаштовані серйозно: багаті поділяться з героями!» — висловили переконання організатори акції. 18 та 19 грудня волонтери вітатимуть ветеранів і даруватимуть їм подарунки.

А 11 грудня у Львові в межах акції «Миколай про тебе не забуде» відбувся парад «Я помагаю Миколаю!», у якому взяло участь близько 200 «помічників» святого Миколая. Зодягнені в шапочки та кольорові костюми, «помічники» Миколая пройшлися святковою ходою від Львівського палацу мистецтв вулицею Коперника, проспектом Свободи до Львівського національного академічного театру опери й балету імені С. Крушельницької, потім — вулицею Беринди до площі Ринок.

Супроводжував волонтерів військовий оркестр Львівського інституту Сухопутних військ, казкові персонажі, трейсери, жонглери та багато інших цікавих персонажів. Під час зупинки біля Оперного театру відбувся виступ оркестру, а учасники параду виконали пісню «Ой, хто, хто Миколая любить», яка є гімном акції. На завершення на площі Ринок, біля Ратуші, відбулися показові виступи міні-паркур-шоу від трейсерів LvivMotion, рок-н-ролу від клубу Rock-n-rolla club та фаєр-шоу.

Мета параду — привернути увагу громадськості до благодійності, запросити львів’ян долучитися до акції «Миколай про тебе не забуде», а також подарувати мешканцям і гостям Львова усмішки й гарний святковий настрій.

Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply