Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Студенти оголосили бойкот викладачці

Автор:

|

Березень 05, 2015

|

Рубрика:

Студенти оголосили бойкот викладачці

Ольга Загульська

Студенти географічного факультету Львівського національного університету оголосили бойкот викладачці Ользі Загульській, котра у своєму блозі та на сторінці у Facebook відкрито підтримує сепаратистів на Донбасі. Минулого тижня, перед лекцією доцента Загульської, студенти створили «коридор ганьби», яким викладачка мала би пройти до аудиторії.

Підтримати акцію прийшли студенти різних курсів, хоча у цьому семестрі п. Загульська читає лекції тільки у четвертокурсників. Однак на пару вона так і не з прийшла. «Нам хотілося показати свою незгоду з тим, що у нашому університеті працює викладачка, котра займає проросійську позицію, підтримує ЛНР і ДНР», — розповів Богдан, першокурсник географічного факультету.
Студенти спробували зателефонувати до Ольги Загульської. Вона підняла слухавку, але не захотіла говорити з ними. Частина студентів чекала на викладачку до закінчення пари. Пізніше, за їхніми словами, педагог прийшла у корпус університету, однак в аудиторію, де мала відбутися її лекція, та на свою кафедру так і не заходила. Очевидно, боялася потрапити на очі студентам.
«Ми всі є студентами цього факультету. Ми — ті, хто сповідував славні традиції під час Революції гідності. Ми маємо свою позицію, якої не висловлюємо у соціальних мережах, а прийшли сюди, щоб сказати людині в обличчя, як ми до неї ставимося. У нас є інша думка, і ми не будемо рахуватися з такими людьми, як вона», — наголосив Олег Веклин, один із організаторів акції протесту, котрий є аспірантом на географічному факультеті.
Володимир Біланюк, декан цього факультету, розповів, що раніше підстав для звільнення п. Загульської не було, але тепер вона не з’явилася на роботі. Якщо вона прогуляла пару без поважних причин, то це загрожує їй доганою. Якщо ж таке повториться, то, можливо, і звільненням. Крім того, у деканаті прислухаються й до думки студентів, котрі не мають бажання відвідувати її пари. «Зараз я чекаю на студентів, гадаю, що вони відмовляться від занять, які веде Ольга Богданівна. На факультеті знайдуться фахівці, котрі не на нижчому рівні викладатимуть ті предмети, які викладає вона», — запевнив декан.
Він також розповів, що ініціює засідання кафедри фізичної географії, де вона працює, та порушить питання про те, щоб замінити Ольгу Загульську. «Гадаю, рішення кафедри буде однозначним», — натякнув п. Біланюк. Після цього декан зателефонував до Ольги Загульської, щоби запитати, чому вона прогулює роботу. З’ясувалося, що вона боїться ходити на пари без адвоката. Після цього жінка кинула слухавку. Звідки у викладачки університету гроші на адвоката, який у наш час є недешевим задоволенням, для декана факультету залишається загадкою.

Володимир Рихліцький, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply