Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

Створили проєкт фабрики-кухні шкільного харчування

Автор:

|

Вересень 08, 2022

|

Рубрика:

Створили проєкт фабрики-кухні шкільного харчування
Олена Зеленська та Говард Баффет

Олена Зеленська відвідала Бучу на Київщині, де взяла участь у презентації проєкту нового підприємства — фабрики-кухні. Це відновлення її ініціативи з реформи шкільного харчування у межах відбудови України.
За словами дружини президента, завдяки першій у країні фабриці-кухні здорове харчування отримають учні постраждалої Бучанської та сусідніх громад — Бородянки та Немішаєвого. Загалом тут можна буде готувати до 10 тис. порцій на день, що дозволить забезпечувати харчуванням більше 30 шкіл Бучанської, Бородянської та Немішаївської громад.
«Буча. Важко висловити всі емоції, які відчуваєш тут. Як і для кожного українця, для мене це місце невимовного болю за закатованими Росією співвітчизниками. Та водночас Буча жива! Вона відновиться й буде не лише місцем пам’яті про російські злочини, а й місцем нового повноцінного життя. Тому саме тут починаємо реалізацію великого проєкту — «Фабрика-кухня», — розповіла перша леді.
Проєкт є частиною реформи шкільного харчування, яку почали впроваджувати ще до повномасштабного вторгнення й яка була перервана через напад Росії. В її межах планували будівництво великих підприємств, які забезпечуватимуть харчуванням десятки навчальних закладів. «Зараз ми розпочинаємо навчальний рік. Це те, чого дуже не хоче аґресор: щоб наші діти навчалися й мали нормальне життя. Але вони обов’язково здобуватимуть знання», — зазначила п. Зеленська.
Вона також розповіла, що реалізувати проєкт допоміг меценат і бізнесмен Говард Баффет. «Він особисто сказав мені, що хоче брати участь у відновленні України. Закликаю до цього й інших потенційних доброчинців: відновлення вже почалося, долучайтеся! І нормальне харчування для наших дітей — одна з найважливіших його складових», — зазначила дружина президента.
Як повідомляв «Міст», нове шкільне харчування: меню задоволені не всі.

Ольга Гринько, Zaxid.net

About Author

Meest-Online