Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Співак із Ніґерії вивчив українську мову за півтора року

Автор:

|

Серпень 09, 2018

|

Рубрика:

Співак із Ніґерії вивчив українську мову за півтора року

Леонардо Ободоеке, співак із Ніґерії, більше відомий, як Leo Mantis, вивчив українську за півтора року. «Вивчати українську для мене було логічним рішенням, адже коли ти приїжджаєш до якоїсь країни і поважаєш її культуру, людей, то маєш розуміти і державну мову, спілкуватися нею», — розповідає він.
За словами юнака, знайомство з українською розпочав ще вдома, у Ніґерії: вивчив українську абетку, а також окремі фрази. Коли приїхав до України, міг спочатку лише сказати: «Мене звати Леонардо. Я не розмовляю українською. Ось мій паспорт».
Він додав, що у вивченні мови йому допомогли, зокрема, мультики, й особливо українська музика. «Я музикант і вірю, що саме через музику можна пізнати культуру тієї чи іншої країни, тож вивчити українську мову мені допомогли і українські пісні. Слухав «Океан Ельзи», Mad Heads XL, «С.К.А.Й.». Перекладав їхні тексти, щоб збагнути глибше суть. Це допомогло мені не лише краще спілкуватись українською, але й писати цією мовою власні пісні», — зазначив парубок.
Він порадив іноземцям, котрі хочуть вивчити українську, не здаватися. «Свого часу я прилетів до України з багатьма своїми друзями. Усі ми були налаштовані вчити українську та спілкуватися нею, але так сталося, що я єдиний, хто справді вивчив її. Необхідно постійно працювати, щодня бодай трішки вчити щось нове і постійно розвиватися», — підсумував він.
В Україні Леонардо Ободоеке проживає шість років. Він закінчив Тернопільський медичний університет, але наразі займається музикою.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply