Новини для українців всього свту

Saturday, May. 8, 2021

Режисерка покинула півострів

Автор:

|

Серпень 07, 2014

|

Рубрика:

Режисерка покинула півострів

Галина Джікаєва

Сімферопольський режисер Галина Джікаєва, художній керівник арт-центру «Караман», була змушена покинути окупований Крим через тиск із боку працівників ФСБ. Її підозрюють у причетності до організації терористичних актів.

Як розповіла п. Джікаєва, їй надійшов дзвінок із ФСБ зі запрошенням на зустріч, де повідомлялося, що вона проходить у справі Олега Сенцова та ще кількох осіб, яких підозрюють в організації терактів на території півострова.
«Причому в справі є така фраза, що Антон Романов, наш режисер, ходив на зустрічі з Олегом Сенцовим із групою акторів і тепер арт-центру «Караман» і нашим акторам загрожує небезпека. Але я можу заприсягтися, що жодного актора нашого арт-центру не було на цих зустрічах», — розповіла режисер.
Вона вважає, що в таких умовах неможливо зберегти театр і продовжувати його роботу. «Мені доведеться виїхати. Єдине – я дуже боюся за хлопців», — зазначила Галина Джікаева. За її словами, це – 15 осіб із числа її співробітників, котрим загрожує реальна небезпека.
Як писав «Міст», українського режисера Олега Сенцова, звинуваченого в підготовці терактів у Криму та ще трьох громадян України працівники ФСБ РФ затримали в травні ц. р. у Криму. Геннадія Афанасьєва, Олексія Чірнія, Олександра Кольченко й Олега Сенцова звинувачують у підготовці терактів у Сімферополі, Ялті та Севастополі. ФСБ називає їх активістами «Правого сектору», проте українська сторона це спростовує.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply