Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Рекомендації для шкіл, які працюватимуть в умовах пандемії

Автор:

|

Серпень 21, 2020

|

Рубрика:

Рекомендації для шкіл, які працюватимуть в умовах пандемії

Міністерство освіти та науки (МОН) України опублікувало рекомендації для забезпечення освітнього процесу під час пандемії коронавірусу. З 1 вересня у школах необхідно дотримуватися санітарного дистанціювання і правил гігієни. Крім цього, учням зі захворюваннями дихальної та імунної систем радять навчатися дистанційно або на екстернаті.
Загалом до початку нового навчального року адміністрація закладів має: забезпечити школи дезінфекторами та засобами індивідуального захисту; обладнати місця для обробки рук та збирання використаних масок і рукавичок; створити умови для санітарного дистанціювання тощо.
Що стосується останнього пункту, то для його забезпечення МОН радить: відкрити кілька входів до будівлі; збільшити відстань між партами; використовувати великі приміщення (актові зали, рекреації, коридори, адаптовані для потреб навчання); за сприятливих погодних умов проводити заняття на свіжому повітрі; встановити гнучкий графік початку занять для різних категорій учнів.
Важливо, що для зменшення пересування учнів чиновники радять закріпити за кожним класом окремий кабінет. Також у МОН зазначили про необхідність запровадження гнучкої структури навчального року, яка передбачить можливість змінювати терміни канікул, початку і завершення семестрів.
Як повідомляв «Міст», половина українців — проти дистанційного навчання через коронавірус.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply