Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Реєструють «громадян Донецької республіки»

Автор:

|

Червень 07, 2012

|

Рубрика:

Реєструють «громадян Донецької республіки»

Громадська організація «Донецька республіка» відкрила своє «посольство» в Російській Федерації (РФ). Про це повідомив Євразійський союз молоді (ЄСМ). Наразі апарат «дипредставництва» тимчасово розміщується в Москві, у штаб-квартирі московського відділення ЄСМ. «Донецька республіка» називає себе правонаступницею Донецько-Криворізької республіки 1918—1919 рр., що входила до складу Росії.

«Народний рух «Донецька республіка» прийняв рішення про відкриття свого першого зарубіжного представництва й отримав офіційне визнання з боку низки громадських патріотичних організацій РФ», — ідеться в інформації прес-служби ЄСМ.

Повідомляється, що «цей крок сприятиме подальшому зміцненню зв’язків мешканців Донецької республіки та решти Росії, справі возз’єднання штучно розділених 1991 року земель історичної Росії». Також зазначено, що «уродженці й мешканці Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Херсонської областей мають першочергове право на звернення до посольства Донецької республіки у РФ із питання отримання паспортів громадян Донецької республіки».

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply