Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Реформа НУШ і розвиток мережі гуртожитків

Автор:

|

Вересень 12, 2021

|

Рубрика:

Реформа НУШ і розвиток мережі гуртожитків

В Україні триває реформа Нової української школи (НУШ). З 1 вересня вона стартувала в пілотних п’ятих класах 136 шкіл України. Про це Денис Шмигаль, повідомив прем’єр-міністр України. Також триває реалізація програми забезпечення педагогів необхідними технічними засобами для організації освітнього процесу, в т. ч. в рамках дистанційної форми навчання. «Цього року для придбання ноутбуків учителям державою на місця виділили субвенцію в 1 млрд грн», — поінформував глава уряду.
Крім цього, Кабінет Міністрів України схвалив концепцію Державної цільової соціальної програми відновлення та розвитку мережі гуртожитків на 2022-2026 рр. «В Україні існує комплексна проблема забезпечення студентів якісними умовами проживання в гуртожитках. Багато хто чув про практику поселення в невеликі кімнати по п’ять і більше осіб, а дехто взагалі не можуть отримати місце в гуртожитку. Ситуація однозначно потребує вирішення», — зазначив він.
У тримісячний термін Міністерство освіти та науки України спільно з органами місцевого самоврядування має представити проєкт програми для подальшого утвердження і здійснення. Також п. Шмигаль знову підтвердив, що новий навчальний рік проводитимуть у звичайному режимі. «Зараз країна перебуває на «зеленому» рівні епідемічної небезпеки, ситуація залишається контрольованою. Це дозволило розпочати роботу навчальних закладів, однак із дотриманням простих протиепідемічних правил», — повідомив він і додав, що важливою умовою роботи, яка гарантує безпеку вчителя і учня, є вакцинація педагогів.
Як повідомляв «Міст», Оксана Винницька-Юсипович заявила: «Ми творимо НУШ!»

Катря Юськів, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply