Новини для українців всього свту

Friday, May. 27, 2022

Редакторка «Ради» заявила про ненависть до української

Автор:

|

Лютий 13, 2022

|

Рубрика:

Редакторка «Ради» заявила про ненависть до української
Поліна Шишкіна

Поліна Шишкіна, гостьова редакторка телеканалу Верховної Ради України, заявила, що ненавидить українську мову та розкритикувала український прапор. Відповідне відео оприлюднив активіст Сергій Стерненко. Після цього вона записала відео з вибаченнями назвавши свої слова помилкою. «Вважаю, що це було неправильно, особливо будучи донькою учасника антитерористичної операції, я щонайменше не мала на це права. Повністю усвідомлюю свою помилку і закликаю не повторювати її, особливо зважаючи на нашу геополітичну ситуацію», — оголосила журналістка.
Свою чергою, Вадим Перенчук, директор телеканалу «Рада», заперечив будь-які трудові стосунки з Поліною Шишкіною. Він заявив, що та була гостьовою редакторкою на двотижневому випробувальному терміні від продакшну «Кінокіт», який виробляє контент для мовника. «В неї він (випробувальний термін. — Ред.) навіть не сплив, її одразу ж звільнили», — запевнив посадовець.
Нагадаємо, що парламентський телеканал «Рада» 15 грудня оновив концепцію мовлення і став інформаційним. В його етері з’явилися нові ведучі, щогодинні випуски новин, авторські програми, а також трансляції важливих заходів Офісу президента і Кабінету Міністрів.
Однак фактично одразу телеканал потрапив у скандал. Інші засоби масової інформації звернули увагу на те, що на парламентському телеканалі працюватимуть колишні ведучі телеканалів «112 Україна» і ZIK, на які раніше наклала санкції Рада з національної безпеки й оборони України через проросійську пропаганду у мовленні й антиукраїнську діяльність їхніх власників — народних депутатів Тараса Козака та Віктора Медведчука. Зокрема, до команди телеканалу «Рада» приєднався одіозний політтехнолог Володимир Петров. Він мав вести авторську програму чотири рази на тиждень.
Водночас Тетяна Сап’ян, радниця з комунікацій Державного бюро розслідувань України, також раніше працювала на телеканалі «112 Україна». Цю інформацію вона сама підтвердила журналістам. Як на такі посади можна призначати працівників колаборантів, залишається загадкою.
Як повідомляв «Міст», київська ІТ-компанія вимагає від свої працівників розмовляти російською.

Максим Охримчук, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply