Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

Письменник не хоче ордена

Автор:

|

Травень 24, 2012

|

Рубрика:

Письменник не хоче ордена

Популярний український письменник Анатолій Дімаров відмовився від ордена Ярослава Мудрого IV ступеня, яким його нагородив Віктор Янукович. Про це поінформував Володимир Яворівський, народний депутат України, отримавши копію заяви п. Дімарова.

«Щойно я мав розмову з прекрасною, дивовижною людиною — Анатолієм Дімаровим, який кілька днів тому відсвяткував своє 90-річчя. Майже щороку він видає нову книгу потужної енерґетики й небаченої гостроти. У 90-річному віці мати такий молодий дух і уяву — це справді неймовірно. Ми, його колеґи-письменники, завжди дивувалися його позиції, його відкритості», — сказав письменник-депутат.

«Отже, сьогодні Дімаров мені повідомив, що підготував заяву, у якій відмовляється від президентської нагороди», — заявив п. Яворівський. Причому, крім інформації від самого депутата, прес-служба розіслала фотокопію заяви Анатолія Дімарова, написаної від руки й датованої 17 травня ц. р.

Нагадаємо, 17 травня президент України нагородив письменника Дімарова орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня «за значний особистий внесок у розвиток національної літератури, вагомі творчі здобутки, багаторічну плідну діяльність».

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply