Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Прикраси Бульківського носять Тайсон і Сталлоне

Автор:

|

Листопад 28, 2020

|

Рубрика:

Прикраси Бульківського носять Тайсон і Сталлоне
Евандер Голіфілд і В’ячеслав Бульківський у Києві

«Батько був ювеліром. Долучав мене до справи, а я освоював тонкощі майстерності. Свій перший виріб — срібний брелок у формі боксерської рукавички — подарував своєму тренерові. Потім зробив собі такий же на згадку, адже тренер був для мене, як другий батько», — розповідає В’ячеслав Бульківський із м. Біла Церква на Київщині. До 2000-го він професійно займався боксом. Після завершення спортивної кар’єри став ювеліром.
Ходити на бокс почав у 14 літ. «Коли мені було 11, тато відвів на курси малювання. На єдиноборство записався сам, — згадує 35-річний чоловік. — Після закінчення школи вирішив обрати професію художника з ювелірним нахилом. Вступав до Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва та дизайну ім. Михайла Бойчука. Але того року так і не набрали курс, на якому хотів навчатися. Подав документи в Білоцерківський інститут економіки й управління на юридичний факультет. Це мене не приваблювало. Але розумів, що треба отримати якусь професію».
Паралельно брав участь у боях боксерів-аматорів. «Великих грошей це не приносило, але про мене дізналися у спортивному світі, — каже п. Бульківський. — Друзі-спортсмени чули, що цікавлюся ювелірним мистецтвом. Стаали замовляти прикраси на цю тематику. Якось звернувся боксер Тарас Шелестюк. Попросив зробити срібну каблучку для американського актора Міккі Рурка, з котрим мав зустрітися. Хоча Тарас пропонував заплатити за роботу, я відмовився. Бо вважав за честь виконати таке замовлення. Згодом отримав від нього світлину Рурка з моєю каблучкою на пальці».
Латвійська компанія «Біг фіш боксінг» запропонувала В’ячеславу співпрацю. Замовляли в нього прикраси для світових леґенд боксу. «Вони знімали документальний фільм про відомих боксерів. Після інтерв’ю їм дарували брелоки, які я робив. Мої прикраси мають Майк Тайсон і Сильвестр Сталлоне. У Києві на з’їзді Світової боксерської ради я побачив американського боксера Евандера Голіфілда. Коли подарував йому срібну каблучку з логотипом цієї організації, він був вражений. Потім ми пили каву та спілкувалися».
Прикраси мистець виготовляє в майстерні. Під неї орендує приміщення неподалік від дому. Має двох помічників. «Інколи доводиться ночувати там, бо замовлень вистачає, — каже він. — В середньому на виготовлення одного виробу треба від двох тижнів до місяця. Інколи через роботу не бачу дружину та доньку. Але щасливий, що займаюся улюбленою справою».
Як повідомляв «Міст», Сильвестр Сталлоне вболівав за українського баскетболіста Славу Медведенка.

Вікторія Вітряк, «Газета по-українськи»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply