Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

Прихильників ОУН-УПА стало більше

Автор:

|

Жовтень 15, 2015

|

Рубрика:

Прихильників ОУН-УПА стало більше

ОУН

Уперше за роки проведення соціологічних досліджень кількість прихильників визнання ОУН-УПА борцями за незалежність України перевищила кількість противників. Про це повідомила соціологічна група «Рейтинґ». Згідно з результатами дослідження, 41 % українців підтримують ідею такого визнання, 38 % опитаних — ні. Ще 21 % не визначилися з цього питання.
Соціологи зазначають, що впродовж 2014-2015 рр. кількість прихильників визнання ОУН-УПА зросла з 27 % до 41 %, натомість противників цієї ідеї істотно поменшало — з 52 % до 38%. Ідею визнати ОУН та УПА учасниками боротьби за незалежність України найбільше підтримують на Заході (76 %), а найменше — на Півдні (27 %) і Сході (23 %).
Чим молодші респонденти, чим вищий рівень освіти і доходів, тим більше вони підтримують цю ідею. Також відносно більше підтримки серед чоловіків та україномовних респондентів. Було опитано 1,8 тис. респондентів, старших 18 років методом особистого інтерв’ю. Помилка репрезентативності становить не більше 2,4 %.
Як писав «Міст», 9 квітня ц. р. Верховна Рада визнала воїнів ОУН і УПА борцями за незалежність України. За прийняття цього законопроекту проголосував 271 депутат за мінімально необхідних 226. 8 травня закон підписав Володимир Гройсман, спікер парламенту.

Олег Костюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply