Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Премія для переможця конкурсу з проєкту ім. героя «Небесної сотні»

Автор:

|

Лютий 02, 2021

|

Рубрика:

Премія для переможця конкурсу з проєкту ім. героя «Небесної сотні»
Могила Юрія Вербицького

Громадська організація «Родина героїв «Небесної сотні» спільно з Радою молодих вчених при Міністерстві освіти та науки України, оголосили переможця другого конкурсу в межах реалізації проєкту «Відзнака ім. Юрія Вербицького». Про це повідомив Національний музей Революції гідності. Найкращою роботою визнали статтю «Просторово-часовий розподіл сейсмічності закарпатського внутрішнього прогину за результатами геофізичного моніторингу» Адальберта Васильовича Ігнатишина, котрий за життя Юрія Вербицького зустрічався з ним на станції Королево».
Переможець відзнаки отримає для своєї наукової діяльності 10 тис. грн, надані фундацією «Будучність» — фондом, який є благодійною організацією з підтримки українських культурних, історичних, освітніх прагнень.
Роботи на конкурс надійшли з Інституту геодезії національного університету «Львівська політехніка», Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» та сейсмічної станції «Королево» Карпатської дослідно-методичної сейсмологічної партії Відділу сейсмічності Карпатського реґіону Інституту геофізики ім. С. Субботіна Національної академії наук України.
Неприбуткову організацію «Відзнаки героїв» заснували як проєкт вшанування пам’яті героїв «Небесної сотні», до якого можуть долучитися всі, хто має переконання, що пам’ять про Героїв повинна бути нашою силою. Будь-які міста, села, громадські організації, школи, місцеві органи влади можуть брати в ньому участь. Кураторкою проєкту є Ольга Климко.
Відзнаку на честь героя «Небесної сотні» Юрія Вербицького заснувала громадська організація «Родина героїв «Небесної сотні» в рамках проєкту «Відзнаки героїв «Небесної сотні» в пам’ять про Героя України Юрія Вербицького. Мета відзнаки — мотивувати тих, хто, подібно до Юрія Тарасовича, своїми науковими досягненнями, відданістю науковій доброчесності розбудовують Україну.
Д-р Вербицький мав переконання, що наукова еліта має демонструвати суспільству чесність, готовність боротися за правду та ідеали. «Його досягнення у науці — плід багаторічної безкомпромісної та талановитої праці. Створенням автоматизованої системи сейсмологічних спостережень і комплексного банку геофізичної інформації для Карпатського реґіону України було закладено фундамент сейсмологічних досліджень сучасного типу», — йдеться у повідомленні.
Відзнаку ім. Юрія Вербицького заснували в рамках проєкту «Відзнаки героїв «Небесної сотні». «Закатований у ніч на 22 січня 2014 року, Юрій Вербицький назавжди залишиться в нашій пам’яті розумною, веселою, усміхненою людиною, яка мала велику любов до гір, альпінізму, а головне — до рідних і своєї наукової роботи у галузі сейсмології», — йдеться на сайті Національного меморіального комплексу героїв «Небесної сотні» — Музею Революції гідності.
Як повідомляв «Міст», пам’ятаємо про Юрія Вербицького і вимагаємо покарання його катам.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply